KONST / Litografier / Färglitografi 12354304
nr 1235 4304
Anders Sköld
(f. 1968), Sverige
Färglitografi, Stockholm. Signerad, numrerad 25/500. Motivet: 43x53 cm
Kondition: saknar glas
Anders Sköld, svensk bildkonstnär född 1968.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 februari 2019
kl 18:06:49
18/2 16:52:34